Toto je náš příběh

Náš DJský příběh začíná v roce 1995, kdy Radim ještě jako 17ti letý student pod jménem DJ Ready začíná s kamarádem objíždět vesnické sály. S prvním aparátem a několika světly realizuje první diskotéky a taneční párty. Později se dostává k hraní v klubech Kaskáda Bar Všechovice a Music Land A Zlín, kde zažívá první pravidelné párty, kde nejsou vyjímkou akce pro více než 1000 lidí, na kterých vystupovalo velké množství známých osobnosti českého showbyznysu.

V roce 2010 se poprvé potkávají Radim a Robin v jednom klubu, kde spolu domlouvají společnou párty. Od té doby společně odehráli akce ve spoustě moravských klubů a diskoték, např. brněnský klub Mandarin nebo v mnoha dalších městech jako třeba Zlín, Otrokovice, Uherské Hradiště, Přerov, Hranice, Valašské Meziříčí, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Vsetín a další.

Postupně dostáváme nabídky na hraní na svatbách a oslavách, kupujeme společný mobilní aparát a svoji působnost rozšiřujeme i na soukromé párty. Pravidelné hraní na firemních večírcích na hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích, či několik odehraných silvestrů pro hotelové hosty nás posouvá ve zkušenostech zase o kousek dál.Malé změny přišly časem

Za ty roky hraní jsme se mnohé věci naučili, ale i především hodně poučili, jak z úspěchů, tak především i z některých neúspěchů a méně podařených věcí. Dnes už se po hlavě nevrháme do všeho, ale důkladně zvažujeme každou akci či příležitost.

Spolehlivost, garance, záruka či profit jsou dnes již pojmy, bez kterých si plánované akce nedovedeme představit. Především se držíme našeho mota "Děláme párty od srdce".

 

Pár aktuálních fotografií

Současnost

V roce 2018 jsme založili "značku" Party DJ Morava, což se ujalo s velmi pozitivním ohlasem a opět nás to posunulo o kousek dál. Vypracovali jsme několik kokrétních projektů, které nyní můžete najít v naši nabídce.


Náš tým

Seznamte se s námi

Radim Kuchař


Robin Eliáš


Monika

Asistentka, koordinátorka

Marcela

AsistentkaA co teď?

Kontaktujte nás