Hudební doprovod k obřadu

01.04.2022

Kromě ozvučení svatebního obřadu DJem rád zprostředkuji živý hudební doprovod v podání mladé talentované dvojice umělců Kamily Polonyové a Daniela Jakubíka. O jejich výjimečném hudebním nadání se můžete přesvědčit například ve videích na jejich vlastním YouTube kanále Kamča&Dan. Nebo obřad běžně zvučím reprodukovanou hudbou. Možno připojit mikrofony oddávajícím, tak aby "ANO" bylo slyšet opravdu všude :-)

1. REPRODUKOVANÁ HUDBA

DJ Vám může ozvučit i svatební obřad. Společně domluvíme hudební scénář a podkres svatebního obřadu tak, aby žádné oko nezůstalo suché.

2. ŽIVÝ HUDEBNÍ DOPROVOD - ZPĚVAČKA, KLÁVESY, HOUSLE

Kamča a Dan - dvojice mladých a nadaných umělců se postará o romantický a originální svatební obřad, na který budou všichni zúčasnění dlouho vzpomínat. 

Kamila Polonyová, finalistka soutěže Czechtalent 2018 svým nádherným zpěvem zaručeně nezklame. 

V roce 2020 se Kamila zúčastnila soutěže SuperStar, kde porotu zaujala svým nádherným hlasem a vlastní skladbou Nad našú Hošťálkovú :-)

S těmito mladými umělci je možno domluvit kromě hudebního doprovodu ke svatebnímu obřadu i  hudební vystoupení v délce 1-2 hodiny. Což je ideální program pro zpestření po (při) svatebním obědě a navození pohodové atmosféry.

Kontaktujte mě a udělám Vám zdarma cenovou nabídku.