Hudební doprovod k svatebnímu obřadu 

01.04.2020

Pro rok 2020 nabízíme nově, kromě ozvučení svatebního obřadu DJem, i živý hudební doprovod v podání mladé talentované dvojice umělců Kamily Polonyové a Daniela Jakubíka. O jejich vyjímečném hudebním nadání se můžete přesvědčit například ve videích na jejich vlastním YouTube kanále Kamča&Dan. Nedávno složili i svoji první vlastní píseň s názvem "Nad našú Hošťálkovú" a k ní natočili i nádherný videoklip.

1. REPRODUKOVANÁ HUDBA

DJ Vám může ozvučit i svatební obřad. Společně domluvíme hudební scénář a podkres svatebního obřadu tak, aby žádné oko nezůstalo suché.

2. ŽIVÝ HUDEBNÍ DOPROVOD - ZPĚVAČKA, KLÁVESY, HOUSLE

Kamča a Dan - dvojice mladých a nadaných umělců se postará o romantický a originální svatební obřad, na který budou všichni zúčasnění dlouho vzpomínat. 

Kamila Polonyová, finalistka soutěže Czechtalent 2018 svým nádherným zpěvem zaručeně nezklame. 

V roce 2020 se Kamila zúčastnila soutěže SuperStar, kde porotu zaujala svým nádherným hlasem a vlastní skladbou Nad našú Hošťálkovú :-)

S těmito mladými umělci je možno domluvit kromě hudebního doprovodu ke svatebnímu obřadu i  hudební vystoupení v délce 1-2 hodiny. Což je ideální program pro zpestření po (při) svatebním obědě a navození pohodové atmosféry.

Kontaktujte nás a uděláme Vám zdarma cenovou nabídku.