DJ na svatbu 

02.04.2022

Pomůžu Vám zpříjemnit a rozproudit atmosféru na svatební hostině. Dohodnout si s námi hudební repertoár či přibližný playlist je běžná praxe a rád to s vámi předem projednám.  Zároveň vám poradím s 1. svatebním tancem novomanželů nebo tancem s rodiči. Mám spoustu tipů pro tuto událost. Můžu pro vás na objednávku připravit a odmoderovat svatební hry, soutěže a zábavu nebo třeba jen ozvučit svatební obřad na nějakém romantickém místě.

Mám velký hudební archív s populární hudbou od 80. let až po současnost, klasické české a slovenské hity, i ty nejvypečenější hudební kousky, které přimějí k tanci téměř každého. V první polovině doporučujeme dělat přestávky na odpočinek a občerstvení, a zároveň aby si svatební hosté mohli i v klidu popovídat. Druhá polovina už většinou patří vášnivému tanci všech zúčastněných svatebčanů a není problém protáhnout svatební jízdu až do ranních hodin.


Mrkněte i do sekce "Novinky a blog" kde najde fotky a videa z posledních námi realizovaných svateb a akcí. 


HISTORIE PARTY DJ MORAVA:

PARTY DJ MORAVA jsme spolu s kolegou Radimem Kuchařem založili v roce 2018. Radim se nyní věnuje převážně činnosti na svém vlastní projektu TAK JINAK - MORAVA, ale i přesto spolu dále spolupracujeme a občas si i společně na nějaké akci zahrajeme.